Juin Juil. Air Albania nisi sot fluturimet drejt Italisë, ndërsa fluturimi i parë ishte në Milano. “Air Albania” do të nisë në pranverë tre destinacione të reja drejt Italisë. Jan. Fév. DESTINACIONET

Ai është i modelit Boing 737 – 800, një prodhim i vitit 2016 me kapacitet prej 160 pasagjerësh. Fluturime në Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës Nënë Tereza Gjeni orarin e fluturimit në destinacionin e zgjedhur dhe zgjidhni tarifat tona më të ulëta të disponueshme për datën e udhëtimit MAKINAT Më shumë se 100 itinerare, nga aeroporti në derën tuaj. Këto janë rekomandimet tona:

Së shpejti do të njoftojmë edhe destinacionet e tjera me oraret përkatëse. Teksa përshëndet qytetarin, Rama siguron se së shpejti “Air Albania” nis fluturimet në destinacionet evropiane. HOTELE

We understand your needs and create long Join. Août Sept. Oct. Nov. Déc. New Janë 3 destinacione të reja që kompania me kapital shtetëror u … Kompania e re ajrore ofron mundësi të mëdha punësimi dhe eksperience. Wizz Air operates flights to the following destinations List. Destinacionet fillestare të Air Albania do të jenë Prishtina, Shkupi, Podgorica, Sarajeva dhe Zagrebi. Rezervoni fluturime në destinacionin e Wizz Air të zgjedhur në datën ideale të nisjes. E ndodhur në Evropën Juglindore, me bregdetin e bukur përgjatë detit Adriatik dhe Jon, Shqipëria ia vlen të vizitohet për një udhëtar kurioz që kërkonë një vend larg destinacioneve të zakonshme! Mai. Zbuloni destinacionet tuaja dhe frymëzohuni nga pushimet e shkurtra me buxhet të caktuar, deri te pushimet më të mira në plazh.

GJETËSI I TARIFËS SË FLUTURIMIT Eksploroni rrjetin tonë në zgjerim të itinerareve të fluturimit dhe shikoni se sa larg mund t’ju çojë Wizz Air. To connect with Air Albania, join Facebook today. ORARI Për të vijuar shfletimin në wizzair.com dhe për të pasur një përdorim optimal gjatë shfletimit, ju rekomandojmë të përditësoni shfletuesin e internetit. 1. Air Albania was formed on 16 May 2018 from a decision signed by Prime Minister of Albania, Edi Rama.